Upologus: Čarodějův učeň - Upjers.com

Kouzelníkova hra Upologus

Hry Upjers

Upologus – Objev magické světy jako kouzelník

V kouzelné online hře Upologus hráč objeví opravdu kouzelný svět. Jako malý skřítek se hráč prochází po kouzelném lese, bojuje proti zrůdám, sází byliny na svém záhonu a zotavuje se jídlem, spánkem a koupelí, aby mohl zase rychle vyrazit do magického světa.


Upologus

Kouzelná zábava

U hry Upologus se jedná o online hru v prohlížeči, která svým hráčům nabízí zábavné a magické funkce.

Idea magické hry Upologus

Za RPG hrou Upologus se skrývá hra s opravdu skvělou ideí. Takto hráč objevuje kouzelný svět ve hře a plní napínavé dobrodružství.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Možnosti ve hře Upologus

Fantasy hra Upologus nabízí mnoho možností. Takto dostane uživatel na nástěnce denně úlohy a určitý počet questů. Splní je, tak dostane za odměnu zlato a body. Čím více bodů hráč má, tím výše postoupí ve hře kde na hráče čeká ještě více dobrodružství, jako třeba kouzelný les nebo záhon.

Zajímavé funkce ve hře čarodějův učeň

Ve hře Upologus hráč objeví pohádkový svět plných dobrodružství. Při tom mu stojí mnoho funkcí k dispozici. Tak může hráč třeba před bojem regenerovat svého kouzelníka. Od určitého stavu hygieny se s malým kouzelníkem totiž nechce nikdo bavit. Smrdí pak jako tchoř, ale to se dá vyřešit. Kouzelníka necháš vykoupat a už se vše zlepší. Sem a tam potřebuje kouzelník i spánek a něco napapat. To jsou ale jen základní funkce celé hry.

Screenshot 4
Screenshot 5

Bezplatné hry od Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberský vývojář Upjers online hry v prohlížči. Jedná se o zábavných online hrách které se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. Nabídka her od Upjers je při tom velká.

Fórum - Upologus