Upologus - Fantasy RPG Upjers

Kouzelná hra s magickým obsahem

Hry Upjers

Upologus – Impozantní fantasy RPG

V zábavné fantasy RPG hře Upologus vkročíte do kouzelného světa. Obklopen pohádkovými postavy to vtáhne hráče do kouzelného dobrodružství. V napínavých bojích se musíte prosadit proti zlým zrůdám a použijete vašich magických umění.


Upologus

Upologus – Pestrá zábava ve hře

Jako fantasy RPG vám Upologus nabízí magickou zábavu ve hře a velmi dobrodružný příběh s mnoho úloh.

O tom se ve fantasy RPG jedná

V online RPG hře Upologus se hráč pokouší dostat se co nejrychleji do vysokých levelů a stát se nejmocnějším kouzelníkem na světě.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Funkce hry Upologus

Tyto funkce potěší snad každého. Konec konců nabízí online RPG hra Upologus mnoho možností. Můžete splnit zajímavé questy, dát se dohromady s jinými kamarády, sám nebo dohromady s kamarády bojovat v kouzelném lese proti monstry. Můzete hledat byliny a houby. S touto pestrou směsí má hráč zajištěnou dlouhodobou zábavu.

Jednoduše přihlásit a hrát Upologus

Abys mohl v této fantastické RPG hře hrát zdarma, tak hráč musí splnit jen tři věci: mít platnou emailovou adresu, funkční počítač a internetové spojení. Hned po registraci se může dát na to. V tutoriálu, úvodu hry, se hráč seznámí s funkcemi hry Upologus. Jak ovládám můj charakter, na co musím dávat pozor, kde najdu různé věci, atd. Tato fantastická RPG hra nabízí takto rychlý vstup a lehké ovládání.

Screenshot 4
Screenshot 5

Zdarma a dobré: Hry od Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers online hry které se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči. Není zapotřebí downloadů nebo instalací jiného softwaru. Hra Upologus se řadí do pohádkových online her.

Forum - Upologus