Upologus – Kouzelné hry - Upjers.com

Skvělá magická hra: Upologus

Hry Upjers

Upologus – Velká magická hra

U online hry Upologus se jedná o neobvyklou hru. Hráč objevuje magický svět. Jako učen kouzelníka se sám nechtě začaroval do postavy skřítka. Teď se musí snažit co nejrychleji docílit mistra magie – velkého Upologuse. Hráč splňuje úkoly a questy a bojuje proti monstrům.


Upologus

Fascinace kouzelné hry

Magické světy a kouzelné hry už vždy fascinovaly lidi. Ve hře Upologus zažijete hru plnou magie a skvělých funkcí.

Upologus: Zábava pro každého

Jako barevná hra s kouzly je fantasy RPG hra pro všechny. Jestli staří nebo mladí hráči. S jednoduchým ovládáním je to hračka.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Kouzelne hry a jejich funkce

Kouzelné hra jsou známé že mají hodně funkcí. Také Upologus má v nabídce mnoho možností ve hře. Takto se hráči můžou dát ve hře dohromady – do takzvaných gild – a dohromady splnit pohádkové úlohy. Také je možnost bojovat proti jiným hráčům nebo proti počítačem vytvořenými monstry.

Místa ve hře Upologus

Jako to je v pohádkových hrách běžné, tak existují i v online hře Upologus různé místa. Hlavní příběh hry Upologus se odehrává v mocném středu hry u velké věže kouzelníka. Je to taková centrála. Ale samozřejmě existují i jiné místa jako třeba taverna kde se konají boje, kouzelný les kde hráč může hledat byliny a kouzelníkův záhon kde může nechat růst různé byliny, které kouzelníkovi v průběhu hry pomůžou. Zajímavosti se může kouzelník dozvědět ve své věži, když se podívá do svého teleskopu. Zde je vidět pokrok kouzelníka ve hře.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hry od Upjers: Hrajte zdarma

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers hry v prohlížeči. To jsou hry které se hrají na internetu přímo v prohlížeči uživatele. Samozřejmě zdarma a bez jakýchkoliv downloadů nebo instalací softwaru.

Forum - Upologus