Upologus: Online RPG hra - Upjers.com

Magické hraní ve hře Upologus

Hry Upjers

Upologus – Kouzelná RPG hra

Tato online RPG hra obsahuje magii. Protože ve hře Upologus hráč zažije v podobě malého kouzelníka mnoho zábavy, napínavých úkolů a questů. Se stále novými kouzli se pokouší zachránit svět a sebe. To jde jenom, když se stane velkým mistrem Upologus.


Upologus

Idea online her

Hra Upologus přesvědčuje ze svou jedinečnou idei hry. Tato online hra kombinuje napínavé boje s mnoho pracovních questů.

RPG hra pro každého

Upologus nabízí mnoho zábavy pro každého. Jestli starý nebo mladý – možnosti jsou v této hře pestré.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Pestrá magická online hra

Kouzelná zábava s mnoho napínavých momentů – to umožní RPG online hra Upologus. Takto takzvané funkce hry zajistí různé možnosti hraní a pestrost hry. Protože v každém úseku hry existuje mnoho zajímavých možností. V taverně se třeba konají boje a bojové questy, na záhonu se dají regenerovat síly kouzelníka a ve věži se dají koupit skvělé doplnky.

O tom se jedná v této RPG hře

Uprostřed hry Upologus stojí hráč. Myší počítače ovládá svého malého učně. Tohoto malého skřítka ve hře očekává mnoho napínavých úloh a bezvadné dobrodružství. Takto musí s kouzly bojovat proti různým monstrům a jinými pohádkovými bytostech. Ale i hygiena tohoto malého kouzelníka je velice důležitá. Protože jen když má malý kouzelník dostatek spánku, je napapaný a vykoupaný, tak může splnit úkoly. Celkem nabízí hra Upologus nejlepší zábavu s her tohoto žánru.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrajte zdarma s Upjers

Co je tak zajímavého na hrách od Upjers? Vedle přesvědčivého konceptu a nových ideí her je to hlavně jedna věc: Všechny hry od Upjers se dají hrát zdarma. Takto má každý možnost hrát a pobavit se. Vše co je zapotřebí je jeden počítač, emailová adresa a připojení k internetu.

Forum - Upologus