Upologus - Pestré online RPG hry

Upologus – Zábavné kouzlo

Hry Upjers

Upologus – Online RPG hry s magií

Online hra Upologus se řadí do žánru RPG her. Jedná se o hru s čarodějovým učněm ve kterém hráč tohoto ovládá. Hráč objevuje pohádkový svět a zažije při tom velké a zábavné dobrodružství. Při tom splňuje mnoho úkolů a musí dávat pozor na hygienu svého kouzelníka.


Upologus

Hra, zábava a magie

Existuje mnoho online RPG her, ale jen málo z nich můžou přesvědčit s příběhem a směsí funkcí.

Pestré online RPG hry

Kouzelná RPG hra Upologus nabízí se svými funkcemi a možnostmi jednu z nejlepších online RPG her v prohlížeči.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Kouzelná hra a její jedinečná idea

Cíl v magické online hře Upologus je, se stát největším kouzelníkem na světě. Různými úlohy se hráči pomalu tomuto cíli blíží. Bojují proti monstrům, splňují questy a napínavé úlohy, hledají rostliny v kouzelném lese a starají se o svůj záhon. Za vyřešené úlohy hráč dostane body a postupně postupuje dále v levelech.

Funkce magických online RPG her

Kouzelná pohádková hra Upologus nabízí velký rozsah funkcí a zajišťuje takto svým hráčům zábavu která se jen tak jinde nedá naleznout. Takto můžou třeba hráči bojovat proti sobě nebo proti zrůdám ve hře. Zábava stojí ale vždy vpřed. To platí i pro gildy, ve který se hráči můžou spojit dohromady a luštit dohromady úlohy. Mimo to existují v taverně questy alchymisty, kouzelný les, tak jako záhon na kterém kouzelník může sázet své magické byliny.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrajte zdarma s Upjers

Jsou lehce k ovládání a zdarma. Během několik roků se online hry vyvinuly tak daleko, že je milióny hráčů hrají. Od roku 2006 se Bamberská společnost Upjers zajímá vývojem online her, které se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči.

Forum - Upologus