Online RPG >> Upologus - Upjers.com

Upologus – Magická online RPG hra

Hry Upjers

Upologus RPG online – Zažít fascinované světy

Přitahují se vžít do fantastických světů a zažít jedinečný kosmos hry. Řeč je o RPG online hrách. Při této speciální formě počítačové hře se hráč vžije do role fiktivního charakteru a objevuje fantastický svět ve hře. Online hra Upologus se řadí do žánru online RPG her.


Upologus

Kouzelná zábava pro všechny

V RPG online hře Upologus se hráč vžije do role malého kouzelníka a zažije zábavu v celé hře.

Obsah RPG online hry Upologus

S kouzli hráč bojuje proti monstrům a splňuje questy, tak aby se co nejrychleji stal velkým mistrem Upologus.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Tovenaar

Upologus – Kouzelná pestrost

Tato rozmanitost je opravdu kouzelná. Takto nabízí online RPG hra Upologus svým hráčům jedinečnou zábavu a mnoho funkcí. Centrálním elementem hry je věž kouzelníka a okolí. Ve věži si může kouzelník koupit nové doplňky a naučit se nové kouzla. S různými obleky a doplnky pak účinkují jeho kouzla silněji.

Dohromady objevit online RPG hru

V RPG online hře Upologus stojí hráči mnoho možností k dispozici. Takto se může hráč dát dohromady s jinými hráči do takzvaných gild a splnit takto zajímavé úlohy. Může se vydat bojovat proti jiným hráčům nebo dohromady s jinými hráči v gildě bojovat proti jiným gildám. Samozřejmě může hráč bojovat i proti monstrům přímo ve hře. Na cestě k velkému Upologusovi, nejmocnějším kouzelníkem všech dob, hráče očekávají zajímavé úlohy a těžké překážky. Vedle magického záhonu existuje třeba i kouzelný les, ve kterém hráč může sbírat různé byliny, houby a jiné vzácné rostliny. V této jedinečné RPG online hře je rozmanitost jistotou.

Screenshot 4
Screenshot 5

Bezplatné hry od Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers hry které se dají hrát v prohlížeči. Takto se firma Upjers specializovala na vývoj těchto online her. K těmto hrám patří i RPG hra Upologus. Online hry od Upjers jsou zdarma a dají se hrát přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru.

Forum - Upologus